Rychlebky

Od 24.7. do 31.7. jsme navštívili Rychlebské hory. V hvězdné sestavě: Vi+Ji Špundovi, Kuba (Ducháč), Verča a moje maličkost. Pro tuto akci se se usídlili v pěti hvězdičkové ubytovně Radost v Černé vodě.

V neděli jsme byli ochutnat Rychlebské stezky na svých kolech. V dalších dnech jsme se byli podívat po okolí - Věnušiny misky, Vidnava, okruh kolem Špičáku,... Ve středu jsme podnikli výlet po svých. Vydrápali jsme se podél výjezdu Stezek do půli kopce a pak dál po červené - cestou necestou, po hlíně po kameni, po suchu či v potoku ;) a šli obhlédnout nové plánované trasy Stezek (info jsme získali od kluků v infocentru).

Ve čtvrtek jsem si s Kubou pučil celopéro a razili jsme znovu na stezky a musím říct, že na fullovi se ty stejky jezděj o dost lip :D. Taky jsme se shodli že vrchní okruh byl lépe sjízdnej než spodní (s vyjímkou pasáže okolo vyhlídky - to se jet prostě nedalo). Navíc jsme vyzkoušeli novou trasu, která je na netu zakreslena červeně. A byla fakt parádní.

Pro ty, kteří nejsou příliš technicko-cyklisticky zdatní se plánuje nová lehká trasa. Ale na tu si musíme nějakou dobu počkat. Takže sledovat www.rychlebskestezky.cz. Tam by mělo být celkem aktuální info.

Parádní cyklo-turistická dovča s koupačkou v lomech.

4. srpen 2010

Komentáře

Ještě tu nejsou žádné komentáře. Můžeš napsat první.

Pro vložení nového komentáře se musíš nejdříve přihlásit.