Oddílové běžky 2016

Již tradiční oddílová akce se letos konala 19.-21.2. na chatě Návrší. Jako obvykle jsme se sešli v pátek večer na Návrší. No někteří dorazili až pozdě v noci kvůli nepřiměřenému stavu vozidla vzhledem ke stavu vozovky (Zkrátka když je na silnici sníh, vezmu si řetězy.). Pojedli jsme, popili, pobavili, zahráli a zazpívali a nakonec šli spát.

V sobotu jsme vyrazili na Slaměnku. Kwaňa s Jardou (chrti) se odtrhli a utekli nám dopředu (Pak jsme se dozvěděli, že šli trošku jinudy.). My zbývající jsme se pomalu, ale jistě také blížili k cíli (Jenže každá dvojice měla ten cíl jinde.). První to otočila Majka s Ivánkem (asi v polovině), a pak Janča se Schodem (kousíčíček před Slaměnkou). Já s Hrubeškem jsme na Slaměnce doplnili energii polévkou a kofolou a vyzvedli Jardu a Kwaňu. Zpátky jsme to vzali všichni čtyři přes Sušinu a Stříbrnickou (i když Hrubešek se nám před Sušinou ztratil a našli jsme ho až kus za vrcholem).

Samostatná jednotka Víťa + Vojta dosáhli vrcholu Kraličáku každý pouze po svých a zpátky na bobech.

Večer jsme skočili ještě do sauny, a pak na jídlo a na pivo (a na Praděda). Opět jsme zahráli a zazpívali, a pak šli na kutě.

V neděli od ráno pršelo, tak se nám chtělo už jen domů. A tak jsme jeli.

Hodnotím to jako povedenou sportovně-společenskou akci našeho oddílu (i když toho sněhu mohlo být víc). A za to patří dík především organizátorovi Hrubeškovi, ale také samozřejmě zaštiťovateli předsedovi a v neposlední řadě všem zúčastněným, kteří vytvořili skvělou atmosféru.

Díky moc a na výročce ahoj! :)

5. duben 2016

Komentáře

Pro vložení nového komentáře se musíš nejdříve přihlásit.

Mick
Mick Pátek 08. duben 2016 20:53 • 5

Jo tak to ti vyšlo, závidíme a příště jedem :)

Baru
Baru Pátek 08. duben 2016 08:06 • 4

Fotky jsem volila záměrně plné sněhu a dobré zábavy, abyste vy, co jste nebyli, záviděli, příště si to rozmysleli a jeli taky. :-)

Marie  Macková
Marie Macková Čtvrtek 07. duben 2016 14:36 • 3

Jak kde. Do kopce jsme šli na běžkách a tutéž trasu z kopce po svých. (na 5 cm sněhu resp. na pásku širokém na 2,5 běžky to šlo, ale totéž dolů jsme neriskovali).

Mick
Mick Středa 06. duben 2016 17:32 • 2

Podle fotek to vypadá, že sněhu bylo dost.

Marie  Macková
Marie Macková Úterý 05. duben 2016 15:38 • 1

A kde jsou ty fotky? Těším se celý den...
Jinak pěkné!