Bike Trip 2012

...aby bylo historickým souvislostem učiněno zadost... :)

V sobotu ráno 30.6.2012 jsme se sešli tradičně v Cholině na nádraží. Bylo nás 10 účastníků: Kwaňa, Doktor, taťulda, Karel Schaffer, Mira Chlubna - chrti; Evča Navrátilová, Mick, Leňa, Kachna a já - lemry :-P. Hned na startu jsme se rozdělili a do cíle jsme dorazili zhruba stejně. Na Rabštejně nás čelaly postavené stany a další kamarádi z oddílu, kteří nám je přivezli a postavili. Večer dojel ještě brácha s Evičkou Uvízlovou na kole (každej na svym) a Víťa s Jirkou autem (jedním). Sedli jsme, pokecali, zapili čerstvě narozeného Vojtíška (někteří více) a šli spát.

V neděli ráno 1.7.2012 jsme se všichni cyklisté (už nás bylo 12) vydali po červené značce. Postupně jsme odpadávali, ale kdo kde, to fakt nevím.

Po oba dny nás trápilo velké vedro, což byl hlavní důvod silné únavy. Další byl to zapíjení Vojtíška, tak doufám, že to stálo za to a Vojta bude stále zdravý jak řípa :)

Kdybych to měla shrnout, myslím, že to byl vydařený výlet, i když na Kopeček nedorazil nikdo. Domů jsme totiž dojeli všichni a poměrně ve zdraví.

15. červen 2015

Komentáře

Pro vložení nového komentáře se musíš nejdříve přihlásit.

vita
vita Úterý 14. červenec 2015 09:31 • 3

Radim vám dobře. Opatrně při zapíjení potomka. Já si řikám proč je náš Vojta takové divoch. To asi ty tanečky na beru.

Mick
Mick Pondělí 13. červenec 2015 16:22 • 2

Tak jsem rád, že se PC umoudřilo a máme i zbytek fotek :)

Baru
Baru Pondělí 15. červen 2015 22:03 • 1

zbytek fotek, až mi přestane blbnout PC. :(